Léčba bolesti zad

Bolest zad může mít významný dopad na všemožné části našeho života. Dobrou zprávou je, že lékařský a technologický pokrok je již na takové úrovni, kdy nám umožňuje objevit mnoho různých cest k úlevě od této bolesti.

Domácí léčba chronické bolesti zad

Je mnoho způsobů jak snižovat chronickou bolest zad. Přijmutí a smíření se s bolestí již není nezbytné, stejně jako užívání velkého množství léků.

Bolest zad může mít mnoho původců. Pochopením příčiny a specifických symptomů Vaší bolesti se naskýtá mnoho variant, jak se s tímto problémem vypořádat.

  • Nespecifikovaná bolest zad

Nejběžnější bolest zad je označena jako “nespecifikovaná bolest”, postihuje 19 z 20 případů náhlé, akutní bolesti zejména bederní oblasti zad. Své pojmenování získala díky tomu, že původ této bolesti není známý. Právě pro tuto komplikaci jsou zde přistroje magnetické terapie, které můžete používat i v pohodlí Vašeho domova. 

  • Ischias

Ischias je dalším důvodem bolesti zad, přestože je diagnostikován pouze v 1 z 20 případů bolestivých zad. Je často označován jako skřípnutý nerv, nejčastěji v místě, kde nerv vystupuje z páteře. Tam je utlačován nebo drážděn. Domácí léčba magnetoterapií je velmi vhodná a také účinná.

Produkty